Kariera

Konstruktor-Technolog

Miejsce pracy: Kobyłka k/Warszawy

Zakres obowiązków:

  • rysowanie i detalowanie elementów, wykrojników etc.,
  • tworzenie dokumentacji projektowej/ technologicznej (prototypy oraz realizacje),
  • współpraca z działem handlowym i działem projektowania 3D – doradztwo technologiczne i merytoryczne,
  • przygotowywanie wycen na potrzeby działu handlowego,
  • kontakt z podwykonawcami – kalkulacje, warunki realizacji zamówień zakupowych pod projekty oraz na magazyn etc.,
  • planowanie i organizacja produkcji,
  • wdrażanie nowych produkcji,
  • nadzór nad przebiegiem produkcji (jakość i terminowość),
  • poszukiwanie nowych dostawców, rozwiązań, technologii,
  • podnoszenie swoich kompetencji.

Nasze oczekiwania:

  • minimum rok doświadczenia w branży POS lub projektowaniu mebli/ regałów sklepowych,
  • znajomość programów: AutoCad, SolidWorks, pakiet Adobe,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w tworzeniu prostych konstrukcji metalowych i z tworzyw,
  • znajomość materiałów wykorzystywanych do produkcji POS permanentnych,
  • znajomość technologii wykorzystywanych przy produkcji permanentnych materiałów POS (tworzywa, metal, drewno),
  • prawo jazdy B,
  • precyzja, odpowiedzialność, pomysłowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i nad wieloma projektami jednocześnie,
  • umiejętność ustalania sobie priorytetów, wyznaczania celów i określania zasobów niezbędnych do ich osiągnięcia,
  • komunikatywność (praca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym),
  • dodatkowymi atutami będą znajomość języków obcych (szczególnie języka angielskiego) i/lub wykształcenie wyższe techniczne.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy,

  • umowę o pracę,

  • ciekawe projekty dla międzynarodowych Klientów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@artplex.pl.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Account Manager/ Specjalista ds. Sprzedaży »

3D Graphic Designer »

Konstruktor-Technolog »

Operator-programista CNC w dziale obróbki drewna »

Stolarz - lakiernik / Pracownik działu obróbki drewna »

Operator wielkoformatowych maszyn drukujących / Drukarz cyfrowy »

Pracownik linii produkcyjnej »