Kariera

3D Graphic Designer

Miejsce pracy: Warszawa

Nasze wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w projektowaniu materiałów POS/mebli i tworzeniu grafiki 3D, poparte ciekawym portfolio,
  • praktyczna znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, programów 3D (np. SolidWorks, Rhino, 3ds Max),
  • wyobraźnia przestrzenna, kreatywność, zmysł estetyczny,
  • zaangażowanie, terminowość i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie oraz poruszania się między nimi,
  • zdolność do pracy w zespole i pod presją czasu,
  • umiejętność rysowania odręcznego będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów permanentnych materiałów POS i grafiki w strukturze płaskiej i w 3D na podstawie otrzymanych wytycznych,
  • konsultowanie pracy z działem produkcji i działem sprzedaży,
  • archiwizacja projektów graficznych zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • wsparcie graficzne działu marketingu,
  • przygotowywanie materiałów do druku oraz plików produkcyjnych,
  • wymiarowanie i rozrysowywanie konstrukcji tworzonych projektów,
  • udział w spotkaniach z klientami i proponowanie rozwiązań.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy,
  • umowę o pracę,
  • ciekawe projekty dla międzynarodowych Klientów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@artplex.pl.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Account Manager/ Specjalista ds. Sprzedaży »

3D Graphic Designer »

Konstruktor-Technolog »

Operator-programista CNC w dziale obróbki drewna »

Stolarz - lakiernik / Pracownik działu obróbki drewna »

Operator wielkoformatowych maszyn drukujących / Drukarz cyfrowy »

Pracownik linii produkcyjnej »