Kariera

Stolarz - lakiernik / Pracownik działu obróbki drewna

Miejsce pracy: Kobyłka k/Warszawy

Nasze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku stolarza lub pomocnika stolarza (ze wskazaniem na branżę meblarską),
  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń stolarskich,
  • mile widziane doświadczenie w procesie wykańczania i lakierowania,
  • samodzielność w działaniu, dokładność i operatywność,
  • dobra organizacja pracy i terminowość,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • prace stolarskie przy produkcji mebli sprzedażowych i ekspozycyjnych,
  • lakierowanie części drewnianych,
  • umiejętność przygotowania i wykonania zleceń na podstawie dokumentacji technologicznej,
  • optymalizacja procesu technologicznego,
  • kontrola jakości realizowanych prac,
  • dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pogłębiania swojej wiedzy,
  • umowę o pracę,
  • ciekawe projekty dla międzynarodowych Klientów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@artplex.pl.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Account Manager/ Specjalista ds. Sprzedaży »

3D Graphic Designer »

Konstruktor-Technolog »

Operator-programista CNC w dziale obróbki drewna »

Stolarz - lakiernik / Pracownik działu obróbki drewna »

Operator wielkoformatowych maszyn drukujących / Drukarz cyfrowy »

Pracownik linii produkcyjnej »