Kariera

Pracownik linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Kobyłka

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,

  • zdolności manualne,

  • wysoka motywacja do pracy,

  • nastawienie na współpracę i komunikatywność,

  • sumienność, dokładność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy,

  • mile widziana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do obróbki tworzyw sztucznych, metalu, drewna i materiałów drewnopodobnych.

Nie wymagamy doświadczenia!

Zakres obowiązków:

  • praca w zespole koordynowanym przez kierownika zmiany przy produkcji materiałów reklamowych,

  • montaż, pakowanie, etykietowanie,

  • obsługa urządzeń produkcyjnych po wcześniejszym instruktażu stanowiskowym,

  • przestrzeganie zasad BHP, dbanie o stan techniczny urządzeń i stanowiska pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • ciekawe projekty dla międzynarodowych Klientów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: praca@artplex.pl.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Account Manager/ Specjalista ds. Sprzedaży »

3D Graphic Designer »

Konstruktor-Technolog »

Operator-programista CNC w dziale obróbki drewna »

Stolarz - lakiernik / Pracownik działu obróbki drewna »

Operator wielkoformatowych maszyn drukujących / Drukarz cyfrowy »

Pracownik linii produkcyjnej »