Warning: Undefined array key "width" in /home/users/artplex/public_html/strona/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/modules/schema/class-jsonld.php on line 475

Warning: Undefined array key "height" in /home/users/artplex/public_html/strona/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/modules/schema/class-jsonld.php on line 476

Sztuka
projektowania sklepów

Projektujemy, opracowujemy i produkujemy ekspozytory detaliczne i materiały POS. Od pomysłu do gotowego produktu w szybki i przyjazny dla środowiska sposób.

Firma

Tworzenie unikalnych doświadczeń konsumenckich jest formą sztuki. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu kierujemy się pasją i potrzebą innowacji w zakresie nowych technologii i technik.

Odkryj nasze usługi

Co czyni różnicę?

Sztuka
przetwarzania pomysłu
we wspaniałe doświadczenie
w sklepie

Projekt

Doświadczony wewnętrzny zespół grafików, który tworzy świetne koncepcje i wizualizacje.

Rozwój

Tysiące zrealizowanych projektów z wykorzystaniem rozległej sieci sprawdzonych dostawców w Europie. Magazynowanie półproduktów, umożliwiające szybsze przetwarzanie w celu skrócenia czasu realizacji.

Produkcja

Własne zakłady produkcyjne w Polsce (Kobyłka k. Warszawy i Płock), w tym najnowocześniejsza fabryka, pozwalają nam dostarczać nowe rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii. Łącząc wiedzę z zakresu metali, drewna, tworzyw sztucznych, szkła i rozwiązań przyjaznych dla środowiska.

Instalacja

Posiadanie własnych specjalistów, którzy mogą montować rozwiązania detaliczne na miejscu.
Projektujemy, rozwijamy i produkujemy rozwiązania dla handlu detalicznego od momentu powstania koncepcji, aż po jej wdrożenie w sklepie.

Sztuka przetwarzania
pomysłu we wspaniałe
doświadczenie w sklepie

Projekt

Doświadczony wewnętrzny zespół grafików, który tworzy świetne koncepcje i wizualizacje.

Rozwój

Tysiące zrealizowanych projektów z wykorzystaniem rozległej sieci sprawdzonych dostawców w Europie. Magazynowanie półproduktów, umożliwiające szybsze przetwarzanie w celu skrócenia czasu realizacji.

Produkcja

Własne zakłady produkcyjne w Polsce (Kobyłka k. Warszawy i Płock), w tym najnowocześniejsza fabryka. Pozwala nam to dostarczać nowe rozwiązania z wykorzystaniem najnowszych technologii. Łącząc wiedzę z zakresu metali, drewna, tworzyw sztucznych, szkła i rozwiązań przyjaznych dla środowiska.

Instalacja

Własni specjaliści, którzy mogą montować rozwiązania sklepowe na miejscu.
Projektujemy, opracowujemy i produkujemy rozwiązania dla handlu detalicznego od momentu powstania koncepcji, aż po wdrożenie w sklepie.

Referencje

I am pleased to inform you that Artplex Jerzy Kalinowski has received our recognition as a solid and committed partner in the production of POS materials for the Totalizator Sportowy Sales Network.
Totalizator Sportowy
Zawsze mogliśmy liczyć na pełne zaangażowanie pracowników oraz ich wsparcie techniczne w kwestii doboru optymalnych surowców i technologiil.
Ferrero
Podczas dotychczasowej współpracy firma wykonała powierzone prace terminowo, z należytą starannością i zgodnie z określonymi wymaganiami techniczno- konstrukcyjnymi.
Brother
Firma ARTPLEX charakteryzuje się dużym profesjonalizmem przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej elastyczności, co pozwala nam postrzegając ją jako godnego zaufania partnera, którego możemy polecić.
Carrefour Polska

Pracowaliśmy dla