Warning: Undefined array key "width" in /home/users/artplex/public_html/strona/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/modules/schema/class-jsonld.php on line 475

Warning: Undefined array key "height" in /home/users/artplex/public_html/strona/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/includes/modules/schema/class-jsonld.php on line 476

Sztuka
przetwarzania pomysłu
we wspaniałe
doświadczenie sklepowe

projektowanie i rozwój

W naszej firmie dążymy do doskonałości zarówno w projektowaniu, jak i rozwoju. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów jest zaangażowany w tworzenie innowacyjnych i angażujących doświadczeń detalicznych, które napędzają wzrost sprzedaży. Płynnie integrując technologię z elementami fizycznymi, dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania, które przekraczają oczekiwania.

projektowanie stoisk
i mebli sklepowych

Wizualizacje
2D i 3D

opracowywanie prototypów
i makiet produkcyjnych

Produkcja

W naszej firmie dysponujemy szerokimi możliwościami produkcyjnymi, które pozwalają nam dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości.
Oferujemy również usługi doradztwa materiałowego i technologicznego, aby pomóc naszym klientom wybrać najlepsze podłoże i technologię dla ich konkretnych potrzeb. Nasz zespół ma doświadczenie w pracy z różnymi rodzajami materiałów, w tym metalem, plastikiem, drewnem i nie tylko. Możemy drukować na różnych podłożach materiałowych i oferujemy najnowocześniejsze technologie druku, takie jak druk cyfrowy, offsetowy i fleksograficzny.

Nasz zespół jest zaangażowany w dostarczanie wyjątkowych wyników, niezależnie od tego, czy tworzymy produkty niestandardowe, czy masowo produkujemy towary do dystrybucji detalicznej.
cięcie laserowe, gięcie i grawerowanie tworzyw sztucznych i metalu
cięcie, gięcie i walcowanie metalowych rur i profili
termoformowanie próżniowe
frezowanie na ploterach (w tym form używanych w procesie termoformowania)
lakierowanie i bejcowanie drewna
spawanie, łączenie, klejenie, polerowanie
druk cyfrowy (UV i solwentowy), druk offsetowy, sitodruk, tampodruk, hot stamping
sztancowanie,
klejenie folii, laminowanie
malowanie proszkowe metalu i lakierowanie drewna
podświetlenie i multimedia

Zarządzanie projektami

Aby zapewnić, że nasze produkty są przyjazne dla użytkownika i dostępne, specjalizujemy się również w opracowywaniu instrukcji obsługi. Nasi autorzy techniczni ściśle współpracują z naszymi zespołami projektowymi i inżynieryjnymi, aby stworzyć jasną i zwięzłą dokumentację, która poprowadzi użytkowników przez każdy etap działania produktu.
Finally, we take great care of the assembly and packing of our products, ensuring they arrive at their destination in pristine condition. From custom packaging solutions to efficient shipping logistics, we strive to exceed our clients' expectations at every stage of the production process.
Sprawdź nasze zakłady produkcyjne